Profesjonalny i kompleksowy
serwis wózków widłowych

Firma

Usługi serwisowe na najwyższym poziomie, gwarantujące niezawodność i minimalny czas przestoju wózków, to produkt dzisiaj powszechnie pożądany przez użytkowników wózków widłowych.

Firma nasza, funkcjonując już na rynku ponad 15 lat, oferuje swym klientom profesjonalne usługi w zakresie:

ü  serwisu gwarancyjnego,

ü  serwisu pogwarancyjnego, 

ü  konserwacji (również w zakresie UDT),

ü  napraw bieżących, 

ü  remontów,

ü  serwisu baterii,

ü  serwisu ogumienia i in.

wózków widłowych różnych marek.

Zdobyte doświadczenie, stale podnoszone kwalifikacje naszych techników serwisowych, baza sprzętowa oraz dostępność do części i wsparcie techniczne producentów wózków, pozwalają nam sformułować ofertę obsługi serwisowej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta oraz dającą pełną satysfakcję dla użytkownika wózków widłowych.

W ramach oferowanych pakietów umownych: Standard, Premium i Komfort jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych klientów. Nasze usługi świadczymy bezpośrednio u klienta, w warsztacie firmowym lub udzielamy wsparcia technicznego drogą telefoniczną. Nasz czas reakcji na zgłoszenie awarii, dzięki punktom serwisowym i mobilnemu serwisowi, jest możliwie najkrótszy.

Naszym klientom zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych oraz możliwość skorzystania z floty wózków zastępczych, w ramach najmu krótkoterminowego.

Dbamy o finanse naszych klientów, starając się, aby koszty naszych usług były na jak najniższym poziomie przy zachowaniu 100 procentowej jakości usług.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług serwisowych i sprzedaży części zamiennych oraz wyposażenia, a przede wszystkim do skorzystania z naszych usług.

SERWISUJEMY

  • scroll
nowy serwer